Logo "Umut, Güven, Kazanç"

Mail Gönder

[email protected]

Hızlı İletişim

+90 543 8981823

HAKKIMIZDA

 • BAHAR EMLAK YATIRIM DANIŞMANLIK, 2019 yılının 14 şubat günü bahar mevsiminin arefesinde kar çiçekleri gibi tertemiz, sevgi ve dostluk ilkeleri çerçevesinde, uzun yılların birikimi ve müşteri memnuniyetini katlayarak büyütmüş olan Bahar Cam balkon firmasının güven zemini üzerine kurulmuştur., İstanbul ‘da, ”umut güven kazanç“ sloganı ile yola çıkan ve bu temeller üzerine kurularak kendi sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmeyi hedeflemiştir.

VİZYONUMUZ

 • olarak; Hizmet verdiğimiz il başta olmak üzere Türkiye’de kaliteyi her zaman benimseyip, sürekli hedeflerini geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekte, deneyimi ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır.
 • olarak; emlak ve gayrimenkul sektöründeki kayıp edilen güveni en yüksek seviyelere çıkarmak için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

 • BAHAR EMLAK YATIRIM DANIŞMANLIK olarak, geçmişten gelen birikimimiz ve kendisini her daim yenileyen, geliştiren ekibimizle sizler için yenilikçi, insan temelli anlayış ile dokunabildiği her insana umut veren, güven duyuran ve kazandırırken kendimizin de, özellikle dost halkamızı artırarak kazanacağımız anlayışını, şimdi olduğu gibi gelecekte de sürdürecek, müşterilerimize ve ortaklı çalıştığımız firmalara karşı, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman yapıcı bir tutum sergilemek
 • BAHAR EMLAK YATIRIM DANIŞMANLIK olarak; üslendiğimiz görev ve hizmetleri, kalite ve uygulama süresinde ,geri bildirim yaparak üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çalıştığımız şehrin ve bölgenin ekonomisine katkılarımızı sürekli olarak arttırmak; çalışanların parçası olmaktan gurur duyacağı bir işletme olmak; müşteriler tarafından tercih nedeni ve istenilen bir işletme olmak, etik anlayışı, seçkin çalışan ve yönetici kadrosuyla, üst düzeyde müşteri memnuniyeti için çalışmak, her koşulda doğru, dürüst, samimi olmak ve sözünde durmak, verdiği sözü zamanında, eksiksiz  olarak en iyi şekilde yerine getirmek. Tutamayacağı sözü vermemek.  Mesleki ve genel etiklerden ödün vermemek, girişimlerinden makul kâr marjı elde etmeyi sürdürmek; bünyesinde sürdürülebilir büyüme gerçekleştirerek tanınan firmalar arasında yerini almak, başka hizmet birimlerini de bünyesine katmak.
 • BAHAR EMLAK YATIRIM DANIŞMANLIK olarak; tüm ekip arkadaşlarımız, son teknolojileri kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak, etkin, verimli ve motive edilmiş bir çalışan olarak, yenilikçi, çalışkan ve dürüst olma kültürümüze göre ve kendine güvenen, iletişime açık teknik bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile iş arkadaşları, müşterileri ve firmamız ile ilişkide bulunduğu taraflar arasında güveni tesis etmek. Yetki ve sorumluluk verdiği insanlara güvenmek. Sorunları ve hataları sahiplenerek, çözüme ulaştırmak ve sonuçlarını takip etmek, kendilerine verilen yetkileri kullanmaya ve sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek,
 • BAHAR EMLAK YATIRIM DANIŞMANLIK iş arkadaşlarının ve müşterilerinin söylemek istediklerini, kim olduklarından bağımsız olarak, anlamak üzere dinler ve önemser. Başkalarının görüşlerine saygı duyar. Kendi görüş ve fikirlerinin de aynı şekilde dikkate alınacağını bilir ve bu anlayış ile çalışır.

BAHAR EMLAK YATIRIM DANIŞMANLIK OLARAK,

Değerlerimiz

 1. Müşterimizin memnuniyeti,
 2. Takım ruhu ile çalışma,
 3. Etik kurallara bağlılığımız,
 4. Sürdürülebilir kalite anlayışımız,
 5. Yenilikçi ve sürekli gelişim,
 6. Çalışanlarımızın memnuniyeti.